Фільтрація товарів
Фильтры
Ціна
грн
Країна виробник
Кількість розсувних дверей
Матеріал корпуса
Переглянути відфільтровані товари

Шафи-купе в Кропивницькому

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
Шафа-купе "SOFT" 1200х2200х600 мм Дуб Тахо
В наличии
8 972грн
NEW
Шафа-купе 1800х2200х600 мм SOFT" ДУБ ТАХО, ЧОРНА
В наличии
12 276грн
Шафа-купе "SOFT" 1400х2200х600 мм Дуб Тахо
В наличии
12 650грн
NEW
Шафа-купе "SOFT" 2000х2200х600 мм Біла
В наличии
13 206грн
NEW
Шафа-купе "SOFT" 2000х2200х600 мм Біла, Дуб Тахо
В наличии
13 206грн
NEW
Шафа-купе "SOFT" 2000х2200х600 мм Чорна
В наличии
13 206грн

При облаштуванні житлового простору – квартири, будинки, дачі – важливо правильно організувати зберігання речей. Навіть у однієї людини є сезонні та несезонні речі, кілька комплектів текстилю, посуду, побутова техніка. А коли йдеться про сім'ю, кількість таких речей збільшується в рази. Врятувати ситуацію допоможе шафа-купе у Кропивницькому. Це місткі конструкції із зручним механізмом відкривання. Меблеві магазини пропонують переважно стандартні рішення щодо наповнення та оформлення меблів. Але якщо вам потрібні дійсно корисні та практичні меблі, варто подумати про індивідуальне виробництво.

Функціональні конструкції для великих і маленьких квартир

Особливість цієї категорії виробів – система відчинення дверей. Рухаючись напрямними вздовж стіни, фасадні частини не вимагають додаткового місця для розорювання. Для малогабаритних кімнат приміщень – це чи не єдиний варіант меблів.

Стандартна дводверна шафа 160 на 240 – універсальне рішення для просторої дитячої, невеликої спальні чи вітальні. Такий розмір дозволяє розмістити необхідні речі, не зайнявши цінних квадратних метрів. 

Наступний момент – вибір заповнення. Практичність та користь шафи у Кропивницькому залежать не тільки від її розміру, а й функціоналу. Можна грати з кількістю та розташуванням полиць, штанг, висувних ящиків. Обладнати секцію для дошки для прасування, побутової техніки. У кімнатах із високими стелями, де висота шафи досягає стелі, раціонально встановлювати мобільні штанги (ліфти).

Класифікація конструкцій

Підбираєте шафу-купе до спальні, вітальні чи передпокою? Великий вибір форм, розмірів та варіантів обробки меблів допоможе знайти найкращий варіант. За особливостями конструкції шафи поділяють на корпусні та вбудовані. Перша група найбільша і популярна. Це повністю самостійна одиниця з дверима, стінами, дном та верхньою частиною. Їх можна розібрати та зібрати вже в іншій кімнаті.

Класифікація корпусних моделей за формою:

 1. Прямокутні. Класичні конструкції на дві або три стулки. Розміщують уздовж стін.
 2. Кутові. Мають Г-подібну форму. Дозволяють раціонально задіяти простір у кутах.
 3. Радіусні. Для них характерні увігнуті чи опуклі фасади.

Плануючи купити шафу-купе, продумайте необхідний розмір. Визначальні критерії – обсяг речей, які зберігатимуться, габарити кімнати. По висоті це вироби від 1900 до 2400 мм. Стандартний показник – 2200, 2400 мм. Ширина визначається кількістю стулок та розміром кожної з них. Серед дводверних моделей популярні конструкції завширшки 1200 – 1800 мм, серед тридверних – 2000 – 2400 мм. Мінімальна ширина шафи на дві стулки – 1000мм. Третій габаритний параметр – глибина. Стандартом є 450 та 600 мм. Глибина 300 мм можлива, але зустрічається в індивідуальних проектах для передпокоїв, маленьких кімнат. Якщо така шафа купе потрібна, ціна буде вищою в порівнянні зі стандартними моделями.

Вибір шафи-купе в кімнату

При підборі меблів необхідно врахувати наступні параметри – стиль та метраж кімнати, визначити місткість. Основні параметри:

 1. Розмір. Знайдіть баланс між максимально допустимими у межах виділеного простору габаритами та фактичними потребами.
 2. Оформлення фасадів. Обмежень у цьому питанні практично немає. Відштовхуйтесь від дизайну приміщення. Важливими є кольори, фактури, геометрія – переважають суворі лінії чи м'які контури. Ефектно виглядають шафи з чорним склом або лакобель у молочному відтінку.
 3. Форма конструкції. Оцініть геометрію кімнати. Від неї залежить, яка модель буде доречніша – прямокутна, кутова.
 4. Наповнення. Продумайте, скільки і яких речей у ньому зберігатиметься. Чи потрібні додаткові пристрої у вигляді брючниці, тримача ременів і краваток, сітчасті кошики.

Переваги меблів Viskonta у Кропивницькому

Шафа-купе на замовлення в Кропивницькому – це меблі, виготовлені відповідно до запитів покупця. У ній враховані всі нюанси наповнення – які штанги та в якій кількості потрібні, скільки буде полиць, якою вони будуть висоти та глибини, інші деталі. Така конструкція перегукуватиметься зі стилістикою кімнати – розчинятися в інтер'єрі або відігравати роль акцентного елемента.

У виробництві застосовують сучасні технології меблевої індустрії. Матеріали не містять токсичних сполук. Термін виготовлення складає 7 днів.

Співпраця з виробником заощаджує фінанси замовника. Купуючи шафу купе в кімнату з каталогу, немає додаткових витрат на послуги посередників, транспортування. Меблеві конструкції оправляються зі складу

Часті питання про шафи-купе

⏩ Яка максимальна висота шафи купе?

Максимальна висота шафи варіюється в залежності від вільного простору в кімнаті і типу шафи, що встановлюється. Як правило, максимальна висота традиційної шафи становить 240 см. Однак шафи з вбудованими стелажами та системами зберігання можуть бути ще вищими - до 3 метрів.

⏩ Які стандартні розміри шафи купе?

Стандартні розміри шафи з розсувними дверима залежать від стилю шафи, що встановлюється. Як правило, розсувні двері займають отвір від 75 до 90 см в глибину і від 120 до 365 в ширину. Крім того, дверні напрямні займають ще 12-15 см простору. Товщина розсувних дверей також залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені.

⏩ Яка оптимальна ширина шафи купе?

Оптимальна ширина шафи залежить від розміру предметів, які потрібно зберігати, та розміру кімнати. Як правило, ширина стулки шафи повинна становити не менше 60 см, хоча для зберігання великих речей часто рекомендуються шафи шириною 180-220 см.