Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Шафа купе 160 240 60

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
160 х 240 х 60
Сбросить все

Підбір меблів для зберігання речей часто є важким випробуванням для власників житла. Необхідна містка недорога конструкція, яка гармонійно впишеться у дизайн квартири. Шафа купе від виробника Viskonta поєднує всі необхідні характеристики, і може використовуватися в приміщеннях житлового та нежитлового типу з різною площею.

У вузьких коридорах та передпокоях розміщуються негабаритні конструкції шириною 1600 см. Розсувні двері економлять місце. Впритул до фасадів можна розміщувати пуфи або столики, що не обмежить доступу до речей.

Шафа купе 160 240 60 підходить для витягнутих віталень. Конструкція розміщується впритул до короткої стіни, візуально змінюючи форму приміщення на квадратну. Меблі із дзеркальними фасадами гармонійно вписуються в спальню або дитячу. За рахунок поверхні, що відбиває, зорово розширюється простір, кімната наповнюється світлом і повітрям.

Надійні моделі українського виробництва

Компанія Вісконта випускає шафи 160 см із ЛДСП із фасадами:

  • чорний або білий глянець;
  • іржавий камінь або бетон;
  • дзеркало;
  • комбінація матеріалів.

Шафа купе (висота 240, ширина 160, глибина 60) регулюється по висоті за допомогою спеціальних ніжок. Розсувний механізм дверей виконаний із алюмінію. Профіль повторять колір фасаду, тому виріб виглядає елегантно.

Наповнення дводверної шафи залежить від моделі:

  • полиці;

  • висувні ящики;

  • напрямні для тремпелів.

Кількість та розташування відділень змінюється на замовлення. Якість виробу перевіряється на кожному етапі виготовлення, включаючи збирання. Готові меблі супроводжуються гарантією виробника. 

Де купити шафу купе 160 60 240

Інтернет-магазин Viskonta пропонує меблі з екологічно чистих матеріалів. Пряме придбання у виробника унеможливлює націнки та додаткові оплати за послуги посередників. Асортимент виробів включає конструкції шириною 1,2м, 1,6м, 2,0м. Якщо розміри кімнати не дозволяють установити меблі стандартних габаритів, Вісконта випускає вироби зі специфічними параметрами на замовлення.

Шафа купе шириною 160 см по висоті впирається в стелю, дозволяючи задіяти простір, що не використовується під зберігання речей. Завдяки великому вибору оформлення фасадів меблі компанії підходять під різноманітні стилі інтер'єру. Вироби доставляються на всій території України.