Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Дитячі столи

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

Становлення гармонійної, цілеспрямованої та впевненої особистості починається з дитинства. Важливий учасник цього процесу –  інтелектуальний та творчий розвиток дитини. Облаштувати комфортне місце для ігор та занять допоможуть дитячі столи. Це територія фантазії та творчості, навчання та розвитку. Перші меблі можна купувати вже у віці 2-3 років, коли дитина починає активно щось робити своїми руками. Можна вибрати тільки стіл або комплект зі стільцем.

Види столів для дитини

Класифікація меблів залежить від обраного критерію. Один з перших – розмір стільниці. Для дітей 2-4 років досить невелика робоча площа. Достатньо купити дитячий стіл розміром 600*600 мм. Для дошкільнят та дітей шкільного віку варто придивитися до формату 600*900 мм або 600*1000 мм.

Які параметри можна виділити:

  1. Форма стільниці – квадратні, прямокутні, шестикутні. Кутові моделі хороші для невеликих дитячих або коли місце для дитини виділено у спільній кімнаті.
  2. Підстава. Стандартні ніжки-опори або модель з комбінованою основою (опори + ніжки з коліщатками). Другий варіант більш мобільний.
  3. Можливість регулювання по висоті. Така опція корисна при покупці меблів дошкільнят. Це зручні регульовані столи-парти, які підійдуть як у 4-5, так і 6-7 років.

Якщо не один, а кілька столиків для дітей, підійдуть модульні конфігурації. Це моделі, які можна використовувати як самостійні одиниці або поєднувати в групи. Дозволяють організувати територію для ігор та занять одразу кількох хлопців.

Дитячі столи – матеріали для меблів

Головний критерій – це безпека. Використовуються лише нетоксичні та гіпоалергенні сполуки. Серед популярних матеріалів для стільниці – ламінований ДСП, пластик, дерево. Пластикові конструкції легені. Їх легко доглядати. Дитячі столи з дерева підходять для їди, ігор, занять. Вони добре гармонують із різними інтер'єрами. Конструкції надійні та довговічні. Але такі меблі недешеві та нелегкі. Якщо дитина упустить її, з'являється ризик травмування.

Золотою серединою за співвідношенням ціна/якість/зручність є дитячі меблі з ЛДСП. Використовуючи різні відтінки плівки для ламінування, вдається отримати барвистий та незвичайний стіл для дитини будь-якого віку.

Ніжки виготовляють із металу та ламінованого ДСП. Металеві опори можуть мати пластикові коліщатка.

Як правильно вибрати дитячий стіл та стілець

Головний критерій – відповідність меблів віку дитини. Не намагайтеся заощадити та купити універсальний варіант з 2 до 8 років. Такого не буває. На що звернути увагу при покупці:

  1. Розмір стільниці. Залежить від поставлених завдань. Чим молодша дитина, тим менше вільної площі їй потрібно. Столи-парти мають додаткові отвори.
  2. Форма стільниці. Якщо дозволяє площа кімнати, для малюків кращі квадратні та прямокутні моделі. Так само зручно займатися з будь-якої сторони.
  3. Стіл та стілець для школяра підбираються за зростанням дитини. Інакше проблем із поставою не уникнути. Переважно регульовані за висотою моделі.
  4. Колір. Критерій не визначальний, але важливий. Меблі для малюків частіше барвисті. Яскраві відтінки привертають увагу, викликають бажання наблизитись, взаємодіяти. Школярам кращі стриманіші відтінки. Вони не відволікатимуть і перемикатимуть увагу. Дитячий стіл та стілець можуть бути виконані в одній гамі (комплекти) або підбиратися окремо.
  5. Безпека. Від нього залежить здоров'я дитини. Крім матеріалів, важлива якість складання. На поверхнях не повинно бути гострих чи травмуючих ділянок. Усі елементи міцно зібрані та надійно зафіксовані.

Переваги компанії Viskonta

Вісконта – це компанія-виробник. Тут можна вибрати готові конструкції (з каталогу) та придбати меблі на замовлення. У будь-якому випадку ціна дитячого столу буде нижчою, ніж у магазинах-дистриб'юторах або офлайн представництвах.

Наступний фактор – великий асортимент. У компанії стежать за сучасними тенденціями у сфері меблевої індустрії для дітей. Втіленням знань стають нові меблеві продукти.

Швидке відправлення. Для позицій зі складу – це 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення. У Дніпрі доступний самовивіз товарів.

Умови замовлення та оплата

Інтернет-магазин Viskonta пропонує сучасні дитячі меблі з доставкою по Україні. Купити товари можна онлайн (через кошик або «купити в 1 клік») або за телефоном. Якщо підходящої моделі не опинилося в каталозі, є можливість замовити індивідуальне виготовлення. Термін виконання не перевищує 7 днів. Оплата товарів здійснюється онлайн або при отриманні.

Ціни на дитячі столи Viskonta 2024 р

Назва столуЦіна
Стіл дитячий модульний з комплекту "Барвінок" 600х600х460 мм (Регульований за висотою)735 грн
Стіл дитячий до комплекту "Baby" 600х600х530 мм1 274 грн
Стіл-парта дитячий 600х700х580 мм (Регульований по висоті)1 375 грн
Стіл дитячий 6-ти місний 1040х900 мм (Регульована по висоті)1 963 грн
Стіл дитячий "Барвінок" 1200х1200х460 мм (Регульований по висоті)2 919 грн
Комплект дитячій стіл та стільці "Baby" 600х600х530 мм (1 стіл та 4 стільці)4 030 грн