Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Офісні тумби

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

 

Робота в офісах не стоїть на місці. Працівники постійно щось роблять, заповнюють папери тощо. Відповідно, у кожному кабінеті зберігаються документи, папки, канцелярія. На допомогу приходить офісна тумба, де і можна зручно складати речі. Однією шафкою в кабінеті не обійтися, їх знадобиться більше. Але спочатку розберемося, які саме і для чого потрібні тумбочки.

Офісна тумбочка: види та характеристики

В офісі повинні бути меблі для різних речей. Одним типом не обійтись. Крім робочого столу, потрібно подбати про тумбочки, які допомагають тримати документи в порядку та швидко знаходити потрібні папери. 

По конструкції офісні тумби поділяються на такі види:

 • відчинена без дверей (підходить під папки);

 • з дверима;

 • тільки з висувними ящиками (підійде для паперів та канцелярії);

 • з відкритою полицею та дверима або висувними ящиками;

 • з дверима та висувними ящиками.

Кількість дверей, полиць та ящиків можна замовити на вибір залежно від потреб. Меблі виготовляються під кожного клієнта.

Є офісні тумби таких моделей:

 1. Стандартні. Шафки на ніжках або без, які вписуються в будь-який офіс. Вони стоять окремо і не потребують додаткового кріплення.

 2. Вбудовані. Монтується тумба під стіл, на якому працюють. Біля себе можна створити додатковий простір для зберігання речей.

 3. Пересувна. Моделі на коліщатках легко транспортуються куди потрібно.

Перед замовленням меблів потрібно уважно обчислити розміри та визначитися з кількістю тумб.

Матеріали виготовлення офісних тумб

Офіс має виглядати презентабельно, тому рекомендується вибирати тумбу для кабінету під колір меблів. Можна замовити однотонну модель, або поєднання двох кольорів (наприклад, молочні двері та темно-коричневі полиці). Шафки в офіс робляться з міцного ДСП і іноді зміцнюються ПВХ. Зовнішній бік тумби імітує дерево: береза, дуб, вільха, яблуня, горіх. За бажанням робляться чисто білі панелі або чорні. Все залежить від дизайну та кольору офісу. 

Офісні тумби коштують недорого. Вони виготовлені з бюджетних, але надійних матеріалів, які служать багато років.

Варіанти використання тумби для офісу

Офісні тумбочки купуються з низки причин. Ось варіанти, де використовуються меблі:

 1. Під техніку. Наприклад, тумба під принтер стане незамінною річчю. Поставивши її біля робочого столу, працівник роздруковуватиме документи не встаючи зі стільця.

 2. Для папок. Тумбочки відкритого типу з полицями підійдуть для папок із паперами. Їх можна підписати на боці і розставити в алфавітному порядку. На пошуки потрібного паперу не доведеться витрачати час.

 3. Для канцелярії. Канцелярія, що постійно використовується, часто залишається на робочому столі, що створює безладдя. Запасні пристрої можна обережно скласти в тумбу.

 4. Для документації. Є папери, які зберігаються окремо від папок та часто використовуються. Їх краще скласти у тумби для столу. Там вони будуть під рукою.

Шафочки в офісі – це необхідна річ в організацію роботи. Головне, правильно вибрати модель, яка відповідатиме потребам користувача. 

Переваги покупки в магазині Viskontа

Фабрика меблів Viskontа пропонує купити офісні тумби різних моделей та розмірів за прийнятною ціною. Переваги компанії:

 • екологічні матеріали виготовлення;

 • гарантія якості;

 • консультація менеджерів;

 • виготовлення на замовлення за 7 днів;

 • оплата при отриманні після огляду товару.

Фабрика меблів Viskontа щоразу радує клієнтів та створює приємні умови для замовлення меблів.