Фільтрація товарів
Фильтры
2
Сбросить все
Ціна
грн
Країна виробник
Кількість розсувних дверей
Матеріал корпуса
Переглянути відфільтровані товари

Шафи-купе дводверні

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
2
Сбросить все

У невеликих квартирах гостро постає питання зберігання речей під час сезонної зміни одягу. Дуті куртки, светри, чоботи, шапки з шарфами заповнюють усі вільні полиці. Шафа купе дводверна вирішує проблему з раціональним розміщенням взуття та одягу.

Меблі складаються з корпусу, що упирається в стелю, та розсувних дверей. Полиці під стелею раціонально використовують вільний простір приміщення. На верхній ярус прибирають речі, якими користуються рідко. Невеликі шафи для зберігання взуття та верхнього одягу встановлюють у передпокої. На полицях міститься спортивна форма, спорядження для риболовлі, обладнання та матеріали для хобі.

Розсувна конструкція зручна відсутністю стулок, що відкриваються назовні. Шафа з полицями розташовують у вузькому просторі, де не можна відчинити двері. До меблів приставляють сидіння, столики, тумби, що не заважає відкривати і закривати панелі. За наявності ніш і площ, що не використовуються, туди встановлюють вбудовані конструкції. Вироби допомагають оптимізувати вільний простір, створити зону для зберігання, урізноманітнити інтер'єр.

Переваги конструкції-купе

Шафа купе в дводверну спальню має очевидні переваги перед іншими типами меблів для зберігання:

 • Універсальність;

 • ергономічність;

 • варіативність змісту;

 • місткість.

Подвійна шафа-купе часто ділиться на дві вертикальні частини та антресолі під стелею. В одному відділенні встановлюється напрямна для тремпелей. Другий відсік складається з містких полиць різної висоти. Місце для зберігання вміщує взуттєві коробки, одяг, постільні речі та інші речі.

Шафа купе на 2 двері може використовуватися в різних приміщеннях:

 • спальня;

 • коридор;

 • дитяча;

 • вітальня.

Виріб гармонійно вписується в інтер'єр, доповнюючи гарнітур із дивана, крісел, столу чи ліжка. Меблі з розсувними дверима використовують при оформленні лофта, квартири в стилі мінімалізму, скандинавському або сучасному дизайні.

Як вибрати містку дводверну шафу

Залежно від передбачуваного місця встановлення та необхідної мобільності, меблі поділяються на:

 • вбудована;

 • корпусний;

 • модульну.

Корпусні вироби з фотодруком легко переміщати квартирою. Вбудовані меблі замість задньої стінки спираються на несучу стіну квартири. Модульну модель складають із кількох секцій, наповнення яких вибирають виходячи з особистих потреб. 

Шафа купе дводверна, ціна якої залежить від матеріалу виготовлення, може бути різного розміру. Вісконста випускає моделі із стандартними параметрами 1600х2400х600мм. Компанія орієнтована на потреби клієнтів, тому може змінити габарити на замовлення. 

Меблі випускаються в білому, чорному кольорі та натуральних відтінках дуба тахо, бетонної стіни, іржавого каменю. Гармонійно виглядає поєднання різних текстур із дзеркалом, горизонтальні вставки із контрастного матеріалу. Наголошують на вишуканому смаку власника глянцеві дверцята зі скла. 

Покупка меблів у Вісконті

В інтернет-магазині Viskonta можна купити шафу купе дводверну з ламінованого ДСП. Компанія контролює якість продукції кожному етапі виробництва. Товари супроводжуються гарантією.

Окрім компактного місця зберігання виробник випускає тридверну шафу. Доступні натуральні кольори, можливі варіації комплектації та габаритів на персональні замовлення. Вартість виробів приємно вражає відсутністю націнок. Меблі Вісконта пересилаються до всіх куточків України.