Фільтрація товарів
Фільтри
Переглянути відфільтровані товари

Письмові столи

Фільтр
Сортування:
За замовчуванням
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
За популярністю
Новинки
Знижки

 

Сьогодні можна знайти нові моделі письмових столів. Така різноманітність дерев'яних виробів допомагає підібрати столи письмові, для себе, дитини, або ж в офіс для співробітників. Перш ніж зробити вибір, варто визначитися для кого хочете купити стіл, а також де потрібно встановити предмет меблів. Ці критерії будуть впливати на те, яку модель краще придбати в будинок, або офісне приміщення. 

Види письмових столів

Столи для письма поділяються на види, залежно від того, де вироби використовуватимуться:

 • для школяра. Якщо дитина ходить до школи, то без такого предмета меблів ніяк не обійтися. Вибирати виріб необхідно відштовхуючись від віку дитини. Наприклад, для учнів молодших класів. можна вибрати стіл, який буде просторим для того, щоб малюк міг розкласти необхідні шкільні предмети, які потрібні для виконання домашнього завдання. Для школярів середніх та старших класів можна вибирати  письмові столи з полицями, такі конструкції допоможуть вмістити  підручники;
 • для офісних працівників. Менеджери, директори, оператори кол-центрів, секретарі, ці професії безпосередньо пов'язані з письмовою роботою. Вибирати дерев'яні офісні конструкції варто в тому відтінку, в якому виконано дизайн приміщення. Рекомендуємо звернути увагу на столи для комп'ютерів, у яких достатня кількість ящиків для зберігання потрібної документації та особистих речей;
 • для домашнього кабінету. Наявність комфортного письмового столу допоможе працювати з дому без труднощів та в комфортних умовах. Конструкція може як доповнювати інтер'єр кімнати, так і навпаки бути предметом, на який буде переноситися головний акцент. 

Різновид письмових столів за формою

Щоб цей предмет меблів виглядав гармонійно в інтер'єрі, варто звертати увагу на дизайн, в якому виконано стіл. За формою письмові столи поділяються на:

 • прямокутні. Такі вироби ставляться близько до стіни. Вироби можуть бути оснащені поличками або ящиками. Дані моделі можна встановлювати у робочих кабінетах та будинки для шкільних занять;
 • кутові письмові столи. Якщо потрібно заощадити місце в приміщенні, тоді можна встановити в офісі таку модель. За робочою поверхнею поміститься два співробітники. Таким чином, можна компактно розмістити працівників в офісі.

Ціна на письмові  столи залежатимуть від моделі, кількості ящиків та виробів, які необхідні. При виборі варто враховувати безпосереднє місце розміщення меблів. Це дозволить легко підібрати ті моделі, які не захаращуватимуть приміщення, а навпаки гармонійно доповнять кімнату. 

Переваги покупки столу меблевої компанії Viskonta

Інтернет-магазин Viskonta допомагає покупцеві придбати недорогий, сучасний, але надійний стіл. На сайті українського виробника покупець знайде сегмент моделей меблів. Якщо покупець знає, як має виглядати стіл, то можна здійснити особисте замовлення. Наявність власного виробництва та професійних дизайнерів дозволить купити письмовий стіл від виробника, який впишеться в інтер'єр приміщення.

Покупець вибирає меблеву компанію Viskonta, тому що:

 • наявність власного виробництва допомагає контролювати якість створення меблевої продукції на етапах виготовлення; 
 • гарантійний термін на продукцію становить до 12 місяців;
 • купити меблеві вироби можна як оптом, так і в роздріб;
 • представники компанії працюють на території України, і готові оперативно допомогти у разі виникнення поломки;
 • асортиментний ряд столів виконаний у популярних стилістичних та конструктивних рішеннях;
 • колірна гама представлена у світлих і темних відтінках, з імітацією під дерево;
 • столи письмові на замовлення можна отримати протягом 7 днів;
 • доставка оформляється у першу добу після виготовлення виробу.

Придбати стіл за прийнятною ціною можна, звернувшись до магазину адресно або на сайті інтернет-магазину. Для цього там вказано необхідну контактну інформацію організації.  Меблевий магазин Viskonta, допоможе зробити як ваше життя, так і життя офісних магазинів. співробітників ще комфортніше.