Основою здоров'я та гарного самопочуття є повноцінний сон. Щоб обрані меблі відповідали вимогам безпеки, комфорту та довговічності, рекомендуємо купити залізне ліжко. Це корисне та практичне придбання, яке прослужить не один рік. Різноманітність варіантів стилістичного оформлення, розмірів та особливостей конструкцій дозволяють знайти гармонійний додаток для будь-якого інтер'єру. Суворі лінії і проста геометрія стануть продовженням лофт дизайну або навпаки. врівноважують активний декор спальні. Витончене узголів'я з плавними переходами надасть інтер'єру елегантності та витонченості.
Як вибрати ліжко з металу, рекомендуємо звернути увагу на кілька важливих критеріїв.
Найважливіший критерій. Від нього залежить функціональні можливості виробу, комфорт сну. Для однієї людини можна вибрати полуторне (120 - 140 см) або односпальне ліжко з шириною спального місця 70 – 110 см. Для пари варто розглянути варіант завширшки від 160 см. Оцінюючи габарити лежбища, враховуйте площу спальні та її планування. Чи збережеться після встановлення меблів можливість проходу, наприклад, до балкона, тумби чи шафи, чи залишиться місце для проходу.
Периметр каркаса виготовляється із профільної труби. В основі ж можуть бути: металеві трубки з перетином меншого діаметра або сітчасті перемички, дерев'яні ламелі, підйомний механізм, основа ДСП. Перший варіант найдовговічніший, але не має додаткової ніші для зберігання. Якщо купується одразу ліжко металеве з матрацом, зникає питання сумісності деталей комплекту.
Параметри меблів включають не тільки її довжину та ширину, але й висоту основи над рівнем підлоги. Висота 70 см є стандартом. Існують моделі з ніжками та 30 см, але цей варіант менш універсальний, підійде для молодих людей.
За особливостями розташування спального місця розрізняють одноповерхові та двоповерхові моделі. Перший варіант підійде за наявності достатнього вільного місця у спальні чи дитячій кімнаті. Якщо простір обмежений, підійдуть меблі, що складаються з двох ярусів зі сходами. На першому поверсі може розміщуватися як односпальне, так і двоспальне ліжко.
Щоб вдало купити металеве ліжко, враховуйте стилістику кімнати. Чи потрібний декор у узголів'ї чи достатньо базових елементів конструкції? Меблі можуть стати як акцентною деталлю, так і м'яко розчинитися в інтер'єрі. Мінімалізм або лофт, арт-деко або модерн – вибір дизайнерського рішення за покупцем.
Характеристики:
Такі конструкції виграють навіть у порівнянні з виробами з масиву, не кажучи вже про бюджетні аналоги з МДФ чи ДСП.
Залізне ліжко з порошковим або іншим покриттям надійно захищене від корозії та механічних пошкоджень. Базового догляду вологим ганчірком достатньо для підтримки естетики довгі роки.
Металеві конструкції витримують навантаження 150 – 300 кг без втрати естетики, необхідності ремонту або заміни деталей. Для людей із зайвою вагою – це чи не єдиний варіант.
З огляду на ресурс експлуатації, надійність та естетику, технічні характеристики, вироби з металу мають досить бюджетну вартість.
Ця категорія виробів підходить як для щоденного домашнього користування, так і для активної експлуатації в готелях, дитячих таборах відпочинку, хостелах, лікарнях.
Металеві ліжка від меблевої фабрики Viskonta – це:
Назва ліжка | Ціна |
Ліжко металеве "Basik" 2000х800х730 мм | 2 415 грн |
Ліжко металеве "Basik" 2000х1600х730 мм | 4 945 грн |
Ліжко металеве двоярусне "Basik 2" 2000х800х1740 мм | 5 175 грн |
Ліжко металеве двоярусне "Basik 4" 2000х800х1740 мм (Трансформер) | 5 750 грн |
Вибір розміру металевого ліжка залежить від ваших уподобань та розмірів кімнати. Стандартні розміри включають в себе односпальні (80x200 см), двоспальні (160x200 см). Виміряйте доступний простір та врахуйте комфортні розміри для сну.
Максимальне навантаження залежить від конструкції ліжка. Зазвичай вона становить від 100 до 250 кг. Важливо враховувати не лише вагу сплячих, але й інші фактори, такі як використання додаткових матраців або предметів на ліжку.
Для догляду за металевим ліжком рекомендується регулярно чистити його від пилу та бруду з використанням м'якої тканини. Уникайте використання агресивних миючих засобів, щоб не пошкодити покриття. За потреби проводьте профілактичну обробку від корозії.