Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Шафи-купе в стилі Лофт

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
Лофт
Сбросить все
NEW
Шафа-купе "SOFT" 2000х2200х600 мм  Чорна
В наличии
13 206грн

Шафа купе в стилі лофт

Придбавши меблі під той чи інший дизайн інтер'єру, важливо дотримуватися правильного поєднання кольорів. Якщо приміщення виконане в стилі лофт, тоді в ньому є велика кількість холодних відтінків. Доповнити інтер'єр можна за допомогою шафи купе лофт. Такий пристрій допомагає не тільки зробити кімнату затишною, комфортною, а й акуратно розмістити речі. Такі аксесуари зазвичай виконані в металевих відтінках, тому конструкції можна поєднувати як зі стилем лофт, так і іншими дизайнерськими напрямками.

Переваги шаф у стилі лофт

Шафи купе в стилі лофт виготовляють із металевого каркасу та натурального дерева. Поєднання таких матеріалів робить вироби не лише естетично привабливими, а й надійними. До головних переваг шаф купе у стилі лофт можна віднести:

  • лаконічність та стриманість зовнішнього вигляду. Це допомагає поєднувати шафи купе лофт з іншими предметами меблів, які виконані в іншому стилі;
  • екологічність. Вироби виготовляються із сировини, яка не містить небезпечних для життя хімічних речовин;
  • місткість. Можна покласти як верхній, так і повсякденний одяг, взуття, що допомагає заощадити місце та не встановлювати стінку;
  • конструкція не займає багато місця, що допомагає встановлювати пристрій у кімнатах з тією чи іншою площею;
  • легкий догляд, не потрібно використовувати хімічні засоби;
  • міцний металевий каркас допомагає переносити механічні пошкодження;
  • поєднується з класичними та сучасними стильовими оформленнями.

Встановити шафу купе в стилі лофт можна не тільки в спальні або вітальні, але й у передпокої.

Головні поради щодо вибору меблевої конструкції

Для того, щоб шафа купе лофт виглядала в приміщенні гармонійно, перед вибором варто визначитися, де буде встановлюватися конструкція. Якщо у передпокої, тоді потрібно звернути увагу на моделі із дзеркалом. Такі пристрої допоможуть не тільки сховати верхній одяг та взуття, але й допоможуть заощадити місце, оскільки не буде необхідності встановлювати трюмо з дзеркалом.

Вибрати виріб до спальні необхідно, відштовхуючись від параметрів кімнати. Якщо площа середня, тоді варто підібрати шафу купе лофт із дзеркалами. Така модель допоможе не тільки скласти речі, постільну білизну, побутові предмети, але й зробить простір візуально ширшим та світлішим. Для вітальні підійде вбудована шафа купе у стилі лофт. Конструкція допомагає впорядкувати по поличках необхідні предмети, розставити фото. Також у таких моделях може бути місце для встановлення телевізора.

Особливості купівлі шафи-купе

Сьогодні представлений вибір шаф для одягу за різною вартістю. Для того, щоб меблева продукція прослужила довше, необхідно віддати вибір на користь конструкцій від виробника.

Українська меблева компанія Viskonta займається випуском меблевої продукції, яка допомагає доповнити дизайнерське рішення. Власне виробництво допомагає контролювати якість продукції на тих чи інших етапах. Команда дизайнерів здатна створити унікальні вироби на замовлення з урахуванням вимог та бажань клієнта.

Ознайомитися з готовою продукцією та купити шафу купе в стилі лофт можна за допомогою інтернет-каталогу, де представлені різні моделі виробів. Кожна товарна позиція відрізняється характеристиками, зображенням, матеріалом виготовлення, розміром, вартістю. Такі параметри зможуть допомогти підібрати шафу-купе, що сподобалася.

Для отримання консультації від менеджера компанії Viskonta, можна заповнити анкету зворотного зв'язку або зателефонувати за номером телефону. Контактні дані наведено на сайті компанії.