Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Шафи-купе без дзеркала

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
Дизайнерський ДСП
Сбросить все

Шафи-купе без дзеркальних поверхонь

Для зберігання речей вигадують різноманітні меблі, контейнери, обладнують вбиральні. Однак за умов квартири складно виділити окреме приміщення, тому власники купують шафу купе без дзеркал. Виробники випускають моделі різних габаритів, кольорів та стилів, які вписуються в інтер'єр крихітних однушок та великих будинків.

Переваги меблів-купе без відбиваючих поверхонь

Компактні меблі встановлюють у передпокій, дитячу, спальню, вітальню. Вузькі моделі розміщуються в нішах, на балконі, замінюють вбудовані комори. Розсувні двері заощаджують простір, дозволяючи розташовувати в безпосередній близькості тумби, крісла або елементи декору. Серед переваг використання шаф-купе вирізняються:

  • функціональність;
  • місткість;
  • варіативність наповнення;
  • використання вільного простору під стелею;
  • зонування приміщення.

Шафа купе в спальню без дзеркал позбавляє регулярного протирання скляної поверхні. Багатьом людям некомфортно спати навпроти свого відображення. У вузьких коридорах та дитячих кімнатах відмовляються від дзеркала, щоб уникнути травматизму від уламків при пошкодженні поверхні. Багатство дизайнів та кольорів допомагає у нестандартному оформленні приміщень.

Як вибрати шафу купе без дзеркала

Для вибору меблів приділяють увагу деталям:

  • матеріал виготовлення;
  • габарити;
  • комплектація;
  • механізм розсувних дверей;
  • зовнішній вигляд.

Надійна дводверна шафа з ЛДСП не боїться вологи, температурних коливань, механічних пошкоджень. За матеріалом легко доглядати, з нього виготовляють довговічні конструкції за невисокою ціною. Ніжки з міцного пластику не дряпають покриття підлоги, і витримують вагу заповненої шафи. Стандартна глибина меблів – 60 см, висота – 220 см, а ширина залежить від кількості дверей і коливається від 120 до 240 см.

У спальню та передпокій меблі встановлюють як гардероб, тому важливо спланувати наповнення. Конструкція може містити відкриті полиці, закриті ящики та направляючі для вішалок. Для корпусу використовують чорні, білі та деревні відтінки. Розсувні двері прикрашають горизонтальними вставками під натуральний дуб.

Покупка меблів в інтернеті

Виробник Viskonta випускає комбіновану шафу-купе без дзеркал із надійних матеріалів. Можливе нестандартне виконання конструкції під персональні габарити приміщення, щоб ефективно використати простір кімнати з високими стелями, або обладнати місця для зберігання речей у нішах. На всі вироби компанії діє гарантія від 6 місяців до 1 року.

Якщо вас не влаштовує наповнення в тридверній шафі, при замовленні з менеджером обговорюються розташування полиць, ящиків та штанг. Усі вироби виготовляються протягом тижня після затвердження деталей. Діє готівковий та безготівковий розрахунок. Доставка готової продукції здійснюється по всій території України.