Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Столи для ноутбука

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

 

Продуктивні та стильні лептопи впевнено конкурують зі звичними стаціонарними комп'ютерами. Робота на ноутбуці, нетбуку чи ультрабуку потребує організації комфортних умов. Якщо використання таких гаджетів відбувається регулярно, потрібний стіл для ноутбука. Це може бути компактний переносний столик, стаціонарна модель для підлоги або комп'ютерний стіл для ноутбука з ящиками. Вибирайте варіант з урахуванням потреб та поставлених завдань.

Рекомендації щодо вибору столика для ноутбука

Вибір столу для ноутбука має низку особливостей. Оскільки пристрій не займає багато місця, для продуктивної та комфортної роботи підійде поверхня невеликого розміру.

 Виділяють такі конфігурації столів:

 1. Стандартний письмовий стіл для ноутбука. Додатковими елементами конструкції можуть бути висувні ящики для навчальних або робочих матеріалів, бічні полиці. У разі тривалого використання ноутбука такий варіант є кращим.

 2. Стіл для ноутбука та принтера. Це стаціонарна модель для дому чи офісу, яка включає письмовий стіл та бічний стелаж. Висота та кількість ярусів прибудови варіюється та визначається потребами замовника. Крім принтера, тут можуть розміщуватися лотки з паперами, приємні та корисні дрібниці.

 3. Мобільні конструкції для підлоги. Приставні моделі з невеликою стільницею. Завдяки одній або двом опорам робоче місце можна організувати на дивані або м'якому кріслі. Присуваєте стіл для ноутбука на необхідну відстань та розміщуєте техніку.

 4. Для роботи «на колінах» підійдуть переносні столики-підставки. Використання таких моделей запобіжить перегріву та передчасному виходу з ладу техніки. Стільниця такого столу може мати стаціонарне горизонтальне положення або регульована під нахилом.

 5. Компактний стіл для ноутбука – це підставки-трансформери. Ультрасучасний варіант класичної підставки. За допомогою шарнірів, що обертаються, ви налаштовуєте положення столу, необхідне в даний момент. Такі конструкції підійдуть як для перегляду фільмів, так роботи. Для комфортної роботи мишею організовано окрему площину на меншій, ніж стільниця, висоті.

 6. Для геймерів можна купити стіл для ноутбука з додатковими примочками. Ігрові моделі столів – це стаціонарні конструкції з можливістю регулювання висоти та нахилу стільниці, RGB підсвічуванням, гачками для гарнітури, підсклянниками.

Матеріал виготовлення столів для ноутбуків

Матеріал столу впливає на довговічність меблів, збереження презентабельного вигляду протягом періоду експлуатації.

Стол для ноутбука може бути виготовлений з:

 • ламінованого ДСП;
 • МДФ;
 • дерева;
 • пластика;
 • металу;
 • скла;
 • шпонованої фанери.

Вибір матеріалу залежить від призначення та особливостей експлуатації (стаціонарна або мобільна модель), бюджету, особистих переваг. Практичним та недорогим рішенням є ЛДСП та МДФ. При правильному догляді такі столи здивують довговічністю та естетикою, а ціна на порядок нижча за моделі з натурального масиву. Вибираючи приставну модель, зверніть увагу на металеві конструкції зі скляними ударостійкими стільницями.

Переваги продукції Viskonta

Особливості підставок та столів для ноутбуків інтернет-магазину Viskonta:

 • ергономічний дизайн, функціональні конфігурації;
 • великий асортимент моделей;
 • використання довговічних та зносостійких матеріалів;
 • широкий ціновий діапазон.

Замовити та оцінити переваги меблів Viskonta можете і ви!