Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Пеленальні комоди (Столи)

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

Упорядковуючи дитячу кімнату новонародженого, важливо відійти від стандартних підходів до меблів. Розглянути не тільки основні атрибути, як ліжечко та шафа, а й додаткові аксесуари. До останніх належить і пеленальний комод. Це компактні при цьому місткі меблі, які справляються з безліччю завдань. Висувні ящики комоду – зручне місце для зберігання речей, необхідних для догляду за малюком. Тут можна розмістити одяг, пелюшки, підгузки, засоби догляду за шкірою (крему, присипки), вологі серветки. Верхня частина – поверхня з бортиками для сповивання.

Як вибрати пеленальний комод

Які питання слід вирішити, купуючи комод-пеленатор:

  1. Висота. Йдеться як про габарити, так і місткість. Кількість ящиків залежить від обсягу речей, які потрібно розмістити. По висоті – орієнтуйтеся на зростання мами, тому що вона частіше за інших зазвичай займається малюком. Їй має бути комфортно виконувати необхідні маніпуляції з малюком.
  2. Ширіна. Цей розмір найчастіше продиктований площею кімнати. Стандартні розміри – 600, 700, 800 мм. Велика площа поверхні дозволяє комфортніше проводити всі процедури. Але не скидайте з рахунків геометрію приміщення та кількість вільного місця. Стіл для сповивання не повинен бути громіздким і ускладнювати переміщення.
  3. Функціональність. Визначають кількість, формат та розмір ящиків та відсіків. Чи є додаткові надбудови. Ящики йдуть на всю ширину або розділені на кілька секцій (частіше навпіл). Чи є відкриті полиці/відсіки для швидкого доступу до потрібних речей.

Пеленальний столик можна вибрати на ніжках або без них. Якщо меблі на ніжках – перевірте їхню стійкість. Гумові наконечники надійно зафіксують конструкцію, щоб уникнути випадкового ковзання. В оформленні орієнтуйтесь на дизайн кімнати та свої уподобання. Можна замовити комод у однотонному виконанні або з контрастним оздобленням. Дані якості не впливають на практичну сторону, але відіграють не останню роль у сприйнятті меблів. Якщо хочете отримати гармонійну та гарну кімнату, на це варто звернути увагу.

Матеріали для пеленального столика

Головна властивість дитячих меблів – безпека. У числі недорогих та перевірених матеріалів – ламіноване ДСП та МДФ. Це міцні конструкції, які добре переносять повсякденну експлуатацію. Приваблюють великим вибором кольорів. Можна вибрати плівку для будь-якого відтінку. Дошка для сповивання виконується з того ж матеріалу, що й основний виріб.

Лідером з екологічної чистоти, як і раніше, залишається дерево. Меблі в дитячу кімнату виготовляють переважно із сосни, бука, берези. Її вартість вища, ніж у ЛДСП чи МДФ, що повністю окупається довговічністю.

Є також комбіновані конструкції. Коли корпус виготовлений з дерева, а оздоблення, бортики, фасади ящиків -; з інших матеріалів.

Види комодів

Дитячі меблі цієї групи бувають двох типів – стандартний або трансформер. Які особливості має кожен пеленальний комод:

  1. Стандартний. Це тумба з ящиками (або ящиками та дверцятами), на верхній поверхні якої організовано місце для сповивання. Конструкція стаціонарна. Зручна у перші 6-9 місяців життя малюка. Далі потреба у ній відпадає. Щоб без жалю змінити її на стандартну комод, вибирайте моделі з ЛДСП.
  2. Трансформер. Дошку для сповивання можна з часом зняти, перетворивши конструкцію на класичний комод. Механізми трансформації можуть бути різними. Популярні моделі із висувною частиною. Можна вибрати конструкції зі знімним пеленатором (дошка встановлюється за потреби). Зручні для подальшого використання комоди з відкидною частиною.

Нижня частина меблів закрита. Це висувні ящики на всю ширину або з дверцятами на третину ширини.

Переваги компанії

Будучи компанією-виробником, Вісконта цінує своє ім'я та репутацію. Тому висуває найвищі вимоги до своєї продукції. Вирішивши купити пеленальний комод тут, ви отримуєте надійні, безпечні та довговічні меблі. Такий комод стане незамінним помічником для всіх батьків. На всі товари діє гарантія.

Умови замовлення, оплати

Інтернет-магазин Вісконта пропонує меблі для облаштування дитячих кімнат з доставкою по Україні. Щоб купити товар з каталогу, скористайтесь кошиком або формою «купити в 1 клік». Не знайшли на сайті потрібну модель? У компанії Viskonta можна завжди виготовити пеленальний стіл на замовлення. Для цього достатньо надіслати запит через форму «замовити консультацію». Термін виготовлення – 7 днів із моменту прийому заявки на роботу. Відправлення товарів провадиться Новою поштою. У Дніпрі доступний самовивіз. Можлива оплата на сайті або при отриманні.