Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Шафи-купе в стилі Хай-тек

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
Хай-тек
Сбросить все

Шафи-купе хай-тек

Розвиток технологій не оминув сферу дизайну. На перше місце вийшли функціональність та прагматизм. Шафа купе хай-тек поєднує основні риси стилю – блискучі поверхні, прості контури, використання скла. Компанія Viskonta випускає конструкції, які гармонійно впишуться в дизайн приміщення та підкреслять смак власника.

Чим виділяється стиль хай тек

Нове інтер'єрне віяння виникло у другій половині ХХ століття. Хай тек створює комфортні умови для життя без химерних деталей, надмірної кількості декору та хитромудрих матеріалів. Стиль спрямований на раціональне використання приміщення. Дизайн додає до спальні прямі форми, рівні лінії, чорно-білі кольори.

Відмінні риси меблів у стилі хай-тек:

  • ергономічна;
  • нестандартна;
  • лаконічна;
  • естетична;
  • універсальна.

Для стилю характерна відсутність дерев'яних деталей. Вітаються місця для зберігання чорного та білого кольорів. Розсувні панелі виконують зі скла та лакобелі. Для безпеки крихкі двері зсередини обклеюються спеціальною плівкою, яка утримує уламки при пошкодженні поверхні.

Як вибрати шафу купе в стилі хай тек

Вибираючи меблі для зберігання, враховують:

  • матеріал виготовлення;
  • наповнення;
  • стиль фасадів;
  • габарити.

Для корпусу шаф компанія Viskonta використовує надійні ДСП з ламінованим покриттям. Матеріал відрізняється міцністю, довговічністю, стійкістю до вологи та механічних пошкоджень. Кольори та покриття імітують натуральні дерев'яні спили.

Тридверна шафа складається з трьох великих відділів. У бічних частинах розташовані напрямні для тремпелей і 1-2 відділення для речей. За центральною панеллю знаходяться 4-6 полиць, іноді доповнених висувними ящиками. Дводверна шафа відрізняється 1 штангою та меншою кількістю відділень.

Фасади виготовляються зі скла, дзеркала чи дизайнерської ДСП із нестандартним забарвленням. Панелі кріпляться на алюмінієві профілі, що зменшує загальну вагу меблів. Для дверей із ламелі застосовують систему Slim. Полегшена конструкція створює ефект безрамкового каркасу.

У передпокій, вузький коридор або простір за кімнатними дверима встановлюють невелику шафу шириною 1200-1400 мм. Для просторих кімнат підходять місткі конструкції під стелю із висотою 2200-2400 мм. Закрити довгу стіну допоможуть вироби 2000-2400 мм завширшки. Щоб на полицю помістилося більше речей, глибина має становити 500-600 мм.

Покупка меблів онлайн

В інтернет-магазині Viskonta представлений вибір шаф купе хай-тек з двома та трьома розсувними дверима. При виготовленні меблів виробник використовує екологічно чисті матеріали. Вироби при покупці супроводжуються гарантією до 1 року.

Компанія пропонує готові конструкції зі стандартними габаритами, а також виконує персональні замовлення щодо замірів клієнта. Наповнення шафи трансформується за попередньою домовленістю. Вироби доставляють по всій території України.