Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Шафи купе 2400

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
240 х 240 х 60
Сбросить все

Квартири обмежені площею, що ускладнює розміщення сезонного одягу, взуття, спортивного спорядження або інших речей. Шафи купе завдяки особливостям конструкції займають мало місця в приміщенні. Висота конструкції досягає стелі, раціонально використовуючи простір.

Меблі з розсувними фасадами заощаджують місце для відкриття дверей. Конструкції без шкоди пересування розміщують у вузьких коридорах, нішах. Впритул до панелей встановлюють сидіння або елементи декору, що не заважає користуватися виробом.

Трехдверна шафа підходить для розміщення в приміщенні з великою площею:

  • передпокій;

  • спальні;

  • вітальні;

  • дитячий.

Конструкцію з фасадами, що відбивають, розміщують біля входу в приміщення або біля короткої стіни. Дзеркало та скло робить кімнату світлою, візуально розширює простір. 

Шафа купе шириною 2400 від компанії Viskonta

Український виробник меблів пропонує надійні вироби:

  • виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
  • обладнані ніжками з механізмом регулювання висоти;
  • якість перевіряється на кожному етапі виготовлення.

Фасади виготовляють із ЛДСП, стилізованого під бетон або іржавий камінь. Можливе використання дзеркала замість однієї із розсувних панелей або горизонтальні вставки по центру дверей. Доступні моделі зі скляними білими та чорними глянсовими фасадами.

Шафа купе 2,4 метри виготовляється з ЛДСП. Міцний матеріал стійкий до механічних пошкоджень і не вимагає спеціального догляду. За основу розсувного механізму взято алюмінієвий профіль, пофарбований у тон основного кольору меблів.

Персональний підхід до клієнтів

Компанія Вісконта високо цінує кожного покупця, тому робить меблі під габарити кімнати. Стандартні розміри конструкцій із шириною 2,4 м передбачають глибину 0,6 м та висоту 2,4 м. Місця для зберігання можна зробити більше на замовлення, підігнавши полиці до стелі.

Шафа купе 2400 складається з трьох розсувних дверей. Внутрішній простір містить:

  • полиці;
  • напрямні для тремпелів;
  • висувні ящики.

Наповнення та розміщення відділів змінюється на замовлення. 

Покупка меблів українського виробника

В інтернет-магазині Viskonta можна купити шафу купе шириною 2400 без націнок та переплат за послуги посередника. Компанія пропонує гарантію на меблі власного виробництва. Доставка виробів здійснюється на всій території України.