Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Комоди

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

Облаштування домашнього затишку — це важливий аспект створення приємної комфортної атмосфери у вашому будинку. Одним з ключових аспектів, що впливає на комфорт та затишок, є меблі. По-перше, вона повинна підходити вам за стилем життя. По-друге, меблі повинні поєднуватися з дизайном інтер'єру, щоб створити цілісний вигляд приміщення. Вибір кольорів, матеріалів, а також стилів меблів має вагоме значення для створення естетично приємної обстановки. Якісні меблі сприяють довговічності інтер'єру, тому заощадять ваші ресурси, а також забезпечать зручність на довгий час.

Різновиди комодів

Асортимент на ринку меблів вражає достатком. У продажу є як класичні моделі комодів, так і дизайнерські варіанти для приміщення з незвичайним плануванням та стилем. Щоб вибрати, яку саме комод придбати, варто розглянути основні види даного предмета меблів. Спочатку вони бувають різної форми:

 • прямокутними або квадратними;
 • круглими, напівкруглими або овальними;
 • кутові.

Вони також відрізняються принципом встановлення:

 • пристінні;
 • приставні (є частиною іншого предмета меблів — шафи або дивана);
 • острівні (розташовуються в центральній частині приміщення);
 • навісні. 

При виборі оптимальної форми, розмірів, а також методу встановлення, насамперед настав час подумати про його подальше розміщення в кімнаті. Він повинен стати предметом інтер'єру, який допоможе у розширенні простору, а не захаращувати його.

Матеріали

Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Вибір матеріалу залежить від стилю приміщення, бюджету та переваг. Найчастіше можна зустріти моделі з:

 • дерева — це один з найпопулярніших матеріалів для виробництва меблів, який славиться високою якістю та приємним зовнішнім виглядом;
 • ДСП — це плитний матеріал, що складається з деревних частинок, стиснутих під високим тиском, вироби з ДСП додатково покривають різними оздобленнями, такими як ламінат або шпон.

Рідше зустрічаються з мармуру, пластику, скла та металу. Зазвичай, ці матеріали використовуються як допоміжні. З них роблять поверхні, декоративні елементи, каркаси тощо.

Використання комодів у різних кімнатах

Комоди — універсальний предмет меблів, тому їх встановлюють практично у всіх кімнатах будинку та навіть в офісах.

Комоди в спальні потрібні для зберігання одягу та аксесуарів, щоб було легше підтримувати порядок. У такому випадку поверхня слугує для розміщення дзеркала, світильника або декоративних елементів. Комоди із дзеркальними фасадами також виконують функцію тумби та туалетного столика. 

У вітальні комоди можуть використовуватися для зберігання медіа-компонентів, книг, настільних ігор та декоративних предметів. Також є комоди під телевізор, де можна зручно розмістити аудіосистему, ігрову приставку, а також іншу апаратуру.

У дитячій кімнаті часто встановлюють комод пеленатор, верхня частина якого служить як пеленальний стіл, а численні полиці та ящики дозволяють розмістити велику кількість дитячих речей. 

Крім того, їх можна зустріти у передпокої, де їх використовують для зберігання взуття, парасольок, шапок тощо, а також у ванній кімнаті для зручного розміщення рушників, косметики, гігієнічних речей, а також інших предметів для догляду за собою. 

Як вибрати комод

При виборі важливо враховувати не лише свої естетичні уподобання, а й деякі загальні правила:

 1. Вірно розраховуйте розміри. Вимірювання виконуються від переднього краю ящиків, що висуваються, до задньої стінки. До цих вимірів додається товщина плінтуса (за наявності).
 2. Вибирайте форму ручок. Серед доступних варіантів ручок, таких як скоби, кнопки та інші, найбільш зручними вважаються ручки, які не можна випадково зачепити.
 3. Оцініть якість збірки. Перевірте відсутність зазорів між задньою стінкою, ящиками та передніми панелями. На поверхні не повинно бути тріщин, сколів чи нерівностей. 

Навіть якісні меблі потребують дбайливого поводження. На комоди не рекомендують ставити чашки з гарячими напоями, оскільки їхнє покриття не призначене для цього. Під впливом температури можлива поява тріщин та викривлення поверхні.

Переваги компанії

У магазині меблів Viskonta можна купити комод із доставкою по всій території України. Компанія відома як конкурентоспроможний та надійний продавець. Головні їхні переваги:

 • добрий асортимент;
 • можливість оплати при отриманні;
 • відкритість та чесність.

Якщо підходящої моделі немає, можна зробити комод на замовлення. Це триватиме близько 7 робочих днів. Попередньо менеджери компанії вислухають ваші побажання та зроблять все, щоб задовольнити ваш запит.

Часті питання про комоди

⏩ Які характеристики комоду слід враховувати при виборі для дому?

При виборі комода для будинку важливо враховувати його розміри, кількість ящиків та полиць, матеріал виготовлення, стиль та дизайн, щоб він гармонійно вписувався в інтер'єр приміщення.

⏩ Які матеріали використовуються для виготовлення комодів?

Для виготовлення комодів використовуються різні матеріали, такі як дерево, МДФ, ДСП, метал та пластик. Кожен матеріал має свої переваги та підходить для певних стилів інтер'єру та цілей використання.

⏩ Як домашній комод допоможе створити затишок і порядок у будинку?

Домашній комод допомагає створити затишок та порядок у будинку, забезпечуючи зручне зберігання речей та аксесуарів, що сприяє створенню приємної атмосфери та полегшує повсякденне життя.