Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Компьютерні столи

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

 

Підготовка робочого або навчального місця неможлива без зручних та функціональних меблів. Її завдання – знизити фізичний дискомфорт, викликаний тривалим перебуванням у статичному положенні. Вирішити питання допоможуть ергономічні комп'ютерні столи. Це надійний помічник в організації особистого простору для дозвілля або роботи. Розмістити стіл можна у вітальні та робочому кабінеті, дитячій кімнаті та акуратній ніші. Головна умова – віддаленість від нагрівальних приладів та опалювальних радіаторів.

Типи комп'ютерних столів

Столи для комп'ютерів дивують різноманітністю конфігурацій. Які моделі можна замовити:

 1. Компактні комп'ютерні столи. Короткий і комфортний варіант. Підійде для школярів та студентів. Крім роботи за комп'ютером, ця модель може виконувати і роль письмового столу. У такому разі виправданим рішенням буде вибір столу з підставкою для клавіатури.

 2. Кутові конструкції. Поєднують комфорт користування та економію простору. Залежно від переваг виберіть правосторонню або ліву конфігурацію. Кутові моделі – це функціональний та ергономічний варіант, який вдало впишеться у приміщення будь-якої площі.

 3. П-подібна модель. Виходячи з розмірів та особливостей конструкції, така модель підійде для просторих приміщень, кабінету керівника. Увага до особливостей планування та дизайну інтер'єру допоможе підібрати виграшну конфігурацію.

 4. Комп'ютерні столи з надбудовами. Конструкція представляє комфортну робочу поверхню з ергономічними полицями. Вони розміщуються над столом, з боків. В результаті навчальні чи робочі матеріали, папери та інші необхідні речі будуть під рукою. Варіант затребуваний серед студентів, школярів та фрілансерів. Приваблива варіація з цієї теми – стіл-стелаж.

 5. Комп'ютерні столи для дому з ящиками. Наявність висувних ящиків для зберігання корисних дрібниць, паперів та канцелярії допоможе підтримувати порядок на робочій поверхні та не заважати роботі за комп'ютером. 

Який варіант вибрати? Прямокутні моделі – Універсальні. Можуть встановлюватись і в малогабаритних квартирах та будинках, за бажанням легко переміщаються на нову локацію. Кутові та П-подібні варіанти вимогливі до геометрії приміщення. Якщо необхідно зберігати канцелярське приладдя, документи, літературу, зверніть увагу на моделі з полицями та висувними ящиками.

Які якості має мати стіл для комп'ютера

Стандартні розміри стільниці стаціонарної моделі – це 100*80 см. Такої робочої поверхні вистачить для розміщення монітора, клавіатури, миші та необхідних паперів. З такою глибиною столу витримується безпечна відстань від очей до екрана. Можна також вибрати комп'ютерні столи на замовлення, які будуть відповідати заданим розмірам та конфігурації.

Головні характеристики комп'ютерного столу – це комфорт та функціональність. Вони визначають такі вимоги до меблів:

 1. Наявність спеціальної підставки для системного блоку для захисту від негативних навколишніх факторів. Підвищує стійкість блоку, запобігає попаданню пилу з підлогової поверхні.

 2. Висувна полиця для миші та клавіатури. Переміщення периферійних пристроїв на додаткову поверхню звільняє місце на стільниці для роботи з паперами чи навчальними матеріалами.

 3. Спеціальні отвори для дротів. Хаотичне розташування різних шнурів і кабелів призводить до заплутування. Переломи та перегини можуть пошкодити контакти. Дані отвори допомагають підтримувати безперебійну роботу техніки та порядок на робочому місці.

 4. Дизайнерські столи для комп'ютера можуть мати додаткові полички, ящики, ніші, шафи та приставні тумби. Так підвищується функціональність робочої зони, допомагають організувати та систематизувати зберігання необхідних паперів, канцелярського приладдя та необхідних речей.

Переваги ламінованого ДСП

Ламінована деревно-стружкова плита (ЛДСП) – популярний матеріал для виготовлення меблів. Головні переваги ДСП – це стійкість до деформації, міцність, податливість фігурного різу та приваблива ціна. В результаті ламінації поверхня плити набуває привабливої ​​текстури, стійкого кольору, отримує захист від зовнішніх впливів.

Комп'ютерні столи з ламінованого ДСП:

 • піддаються вологому прибиранню;

 • можна відполірувати спеціальними складами та засобами з воском;

 • естетично привабливі – ламіноване ДСП може імітувати структуру дерева, бути з глянсовою або матовою поверхнею;

 • доступна вартість.

Якщо на поверхні меблів з'явилися пошкодження - відколи, подряпини, тріщини – намагайтеся уникати потрапляння вологи на ці ділянки.

Вигоди покупки у Viskonta

В інтернет-магазині Viskonta можна купити сучасні комп'ютерні столи з доставкою до будь-якого населеного пункту України. Представлені в каталозі моделі поєднують функціональність, привабливий дизайн та довговічність. Різноманітність колірних рішень та конфігурацій допоможе підібрати виграшний варіант. Якщо серед представлених моделей не знайшлося, виготовимо меблі на замовлення. Такий підхід до вирішення питання також є актуальним при облаштуванні малогабаритних приміщень, інтер'єрів з нетривіальним дизайном. Замовляючи комп'ютерні столи, ціна буде вищою, ніж при покупці готової моделі з каталогу. Але результатом буде рішення, придатне для даного інтер'єру – відповідність геометрії простору, вибір бажаного кольору та розміру стільниці. За бажання обладнаємо столи додатковими елементами – полицями та тумбами, висувними ящиками та бічними стелажами.

Щоб купити модель, представлену в каталозі, оформіть онлайн-заявку та заповніть дані для доставки. Якщо необхідно виготовити меблі на замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами та обговоріть деталі співпраці.

Ціни на комп'ютерні столи Viskonta 2024 р

Назва столуЦіна
Стіл комп'ютерний кутовий 1300х1200х750 мм (Чорний)2599 грн
Стіл комп'ютерний "Yaris" 1200х600х750 мм (Чорний Дуб сонома)3163 грн
Стіл комп'ютерний "Yaris" 1200х600х750 мм (Білий Дуб сонома)3174 грн
Стіл комп'ютерний "Yaris" 1200х600х750 мм (Бетонний камінь Дуб сонома)3640 грн
Стіл комп'ютерний VISKONTA "LOFT" 1200х600х750 мм (Білий)4485 грн
Стіл комп'ютерний кутовий 1240х900х750 мм (Білий преміум)1955 грн
Стіл комп'ютерний кутовий 1240х900х750 мм (Чорний)1955 грн
Стіл комп'ютерний кутовий 1300х1200х750 мм (Білий преміум)2588 грн