Фільтрація товарів
Фильтры
Ціна
грн
Переглянути відфільтровані товари

Офісні шафи для документів

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

Зручний, функціональний робочий простір – важлива частина продуктивного процесу. Комфортні умови праці створюють позитивний настрій, що добре впливають на професійні результати співробітників. І офісні шафи – це та деталь, без якої організацію робочих місць не можна вважати успішно завершеною. Місткі, ергономічні. Це відокремлені конструкції, які допомагають систематизувати та впорядкувати зберігання будь-якої кількості документів. Якщо характер роботи відділу пов'язаний з діловодством, без таких меблів не обійтися.

Види офісних шаф

Офісні меблі цієї групи бувають корпусними та вбудованими. Перша категорія універсальна, оскільки може бути встановлена ​​будь-де. За потреби її можна швидко переставити. Вбудовані моделі стаціонарні (зафіксовані). Вони задіють виділений простір максимально ефективно. Переважні при великих обсягах паперу.

За конфігурацією шафи для документів бувають цільними та модульними. У першому випадку корпус меблів – єдина конструкція. У другому – ndash; складається з кількох секцій. Залежно від потреб, модулі можна міняти місцями, міняти одні на інші.

Основні структурні компоненти меблів – відкриті полиці та закриті секції. Модулі без фасадів необхідні швидкого доступу до документів. Це моделі типу «стелаж». У числі лідерів – комбіновані варіанти. Верхня частина – 2-4 відкриті полиці, нижня частина – дверцята. Очевидно, залишаються тільки потрібні папери. Стандартна офісна шафа передбачає зберігання повсякденних документів. Такі меблі мають відкриті полиці, дверцята, які не закривають на ключ.

Для зберігання паперів, що не потребують частого використання, рекомендуємо купити закриті конструкції. Це високі одно- та двостулкові шафи. Меблі зручні, надійні, допомагають позбутися візуального шуму.

Асортимент Вісконти

Меблева лінійка компанії представлена ​​моделями різних габаритів та конфігурацій. Тут можна купити шафу для документів:

 1. Категорії "пенал" – вузька односекційна конструкція (ширина 400 мм) з дверцятами в нижній третині.
 2. Типу "стелаж" – стандартну конструкцію з відкритими полицями без фасадів (ширина 800 мм).
 3. Типу "шафа-стелаж" – комбінована модель з верхніми відкритими полицями або дверцятами внизу (ширина 800 мм).

 Меблі виконані з ламінованого ДСП. Матеріал поєднує добрі показники зносостійкості, гарний зовнішній вигляд та невисоку вартість. Завдяки цьому ціна офісних шаф знаходиться в доступному для більшості покупців ціновому сегменті.

Як вибрати офісну шафу

Покупка меблів має вирішувати основні завдання – організація зберігання, відповідність стилістиці приміщення, бути добротною та не виходити за допустимі рамки бюджету. Важливі характеристики:

 1. Фурнітура, механізми. Офісні меблі піддаються інтенсивній експлуатації. Щодня і неодноразово дверцята шаф відчинятимуться і зачинятимуться.
 2. Кріплення. Стрункі ряди документів створюють значне навантаження на власники полиць. Міцність – невід'ємний критерій.
 3. Форма. Широкі невисокі офісні шафи для документів чи вузькі витягнуті стелажі. У першому випадку можна задіяти простір зверху. У другому – ndash; задіяти вузьке простінок.
 4. Габарити. Оцініть кількість паперів, які необхідно розмістити, та площу відведеної під меблі території. Окрім зовнішніх параметрів, оцініть глибину полиць. Чи вдасться розмістити формат А4 вертикально та горизонтально?
 5. Внутрішній простір. Облаштування залежить від потреб. Можна придбати офісну шафу з відкритими секціями, закритими модулями. Популярні комбіновані варіанти – частина полиці відкрита, частина має дверцята. 

Переваги компанії виробника офісних шаф

Виключення ланки дистриб'ютора між виробником та покупцем – це завжди вдалий збіг. Окрім відсутності переплати за товар, споживач отримує:

 • скорочення термінів постачання;
 • меблі за заданими параметрами;
 • впевненість у якості виготовлення, точності складання.

Вісконта – виробник офісних шаф, що використовує тільки безпечні та гіпоалергенні матеріали. Це надійні, довговічні конструкції, міцність яких не викликає сумнівів.

Умови замовлення, оплати

Компанія Вісконта – український виробник меблів. Щоб купити модель з каталогу, оформіть замовлення на сайті – через кошик або форму "купити за 1 клік". Також готуємо меблеві конструкції на замовлення, без передоплати. Для цього зв'яжіться з відділом продажів по телефону або вкажіть дані зворотного зв'язку (форма "замовити консультацію"). Оплата шаф здійснюється при отриманні (готівкою) або онлайн через сайт магазину Viskonta.

Ціни на офісні шафи Viskonta 2024 р

Назва шафиЦіна
Шафа для документів 1825х800х350 мм (Офісна, без фасадів)2 392грн
Шафа для документів "Пенал" 1825х350х350 мм (Офісна, дверцята знизу)2 412грн
Шафа для документів 1825х800х350 мм (Офісна, дверцята знизу)3 042грн

Часті питання про офісні шафи

⏩ Як вибрати відповідну офісну шафу?

При виборі офісної шафи враховуйте обсяг документів та предметів, які потрібно зберігати, а також розміри приміщення. Визначте необхідну кількість полиць та ящиків, а також особливості зберігання (наприклад, для файлів, книг, канцелярського приладдя).

⏩ Які типи офісних шаф?

Офісні шафи можуть бути різних типів, включаючи стелажі, шафи з відкритими полицями, шафи із закритими дверцятами, файлові шафи з висувними ящиками, комбіновані шафи та інші. Вибір типу залежить від переваг та вимог до зберігання.

⏩ Які матеріали використовуються для виготовлення офісних шаф?

Офісні шафи можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи дерево, ДСП, метал та пластик. Вибір матеріалу залежить від стилю інтер'єру, бюджету та функціональних вимог до шафи.

⏩ Чи можу я замовити офісну шафу за індивідуальними розмірами?

Так, багато виробників надають послугу замовлення офісної шафи за індивідуальними розмірами. Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб обговорити ваші вимоги та отримати консультацію на замовлення індивідуального розміру офісної шафи.