Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Шафи-купе в стилі Мінімалізм

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
Сбросить все
За даним запитом не знайдено товарів.

 

Шафи-купе мінімалізм

Сучасні стилі інтер'єру перетворилися на окрему філософію, яка простежується у способі життя. Набула популярності відмова від химерних деталей, простота та функціональність меблів. У мінімалізмі шафа купе відрізняється простими формами, спокійними поєднаннями кольорів, місткістю. Конструкція не обтяжена відкритими полицями, різьбленими прикрасами.

Особливості стилю мінімалізм

Дизайнерське віяння позбавляє від нагромадження речей у приміщенні. Для мінімалізму характерні чорно-білі відтінки, використання різноманітних матеріалів, квадратних чи прямокутних силуетів. Вітаються закриті конструкції із суцільними дверима, що полегшує прибирання приміщення.

Відмінні риси мінімалістичних меблів:

  • місткість;
  • функціональність;
  • спокійне оформлення кольорів;
  • відсутність різьблення, орнаментів, декоративних елементів;
  • прямі контури.

Шафи встановлюють у передпокій, вітальню, спальню. Компактні моделі розміщуються в глухих кутах за дверима та на лоджіях. Часто для підтримки стилістики приміщення, конструкцію встановлюють уздовж однієї стіни, змінюючи загальну площу кімнати. Для мінімалізму характерне використання білого чи чорного кольору. На фасадах гармонійно виглядає поєднання основного відтінку із вставкою, що імітує дерев'яний спил.

Шафа купе в стилі мінімалізм від українського виробника

Компанія Viskonta пропонує надійні меблі із міцних матеріалів, які підкреслюють красу мінімалістичного інтер'єру. Корпус та наповнення конструкції виготовляється з ламінованої ДСП. Матеріал обраний за довговічність, стійкість до вологого середовища, подряпин та стирання.

Всередині шафи розташовуються:

  • відкриті полиці;
  • напрямні для тремпелів;
  • висувні ящики.

У спальню встановлюють тридверні конструкції із шириною 2000-2400 мм. Для вузьких коридорів та ніш підходять шафи із двома панелями на 1200-1800 мм. Висота виробів досягає 2200-2400 мм, чим задіюється простір, що не використовується під стелею. Глибина полиць 500-600 мм допомагає вільно помістити одяг, взуття та інші речі.

Розсувні панелі закріплюються на міцних алюмінієвих системах, плавно переміщуючи фасад. Відсутність дверей, що відкриваються, економить простір у приміщенні. Шафа встановлюється на опори, що регулюються по висоті. Для оформлення фасадів використовують дизайнерські ДСП, дзеркала чи лакобель.

Де придбати мінімалістичні меблі

Інтернет-магазин Viskonta пропонує шафи для одягу для будь-якого стилю інтер'єру. Готові моделі представлені у стандартних габаритах. Можливе виготовлення конструкцій з персональних вимірів, а також зміни наповнення виробу. Термін виконання замовлення не перевищує 7 днів.

На всю продукцію компанії діє гарантія від 6 місяців до 1 року. Вартість меблів від виробника не включає витрати на послуги посередників. Пропонується готівковий та безготівковий розрахунок. Доставка діє по всій території України.