Фільтрація товарів
Фільтри
Переглянути відфільтровані товари

Комп'ютерні столи Харків

Фільтр
Сортування:
За замовчуванням
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
За популярністю
Новинки
Знижки

Для роботи, ігор, навчання, а також розваг необхідний потужний ПК або ноутбук, який можна використовувати для будь-яких завдань. А щоб тривалий час перед екраном було комфортним, важливо правильно облаштувати робочий простір. У каталозі меблевої фабрики Viskonta легко замовити якісні комп'ютерні столи у Харкові – та стильні меблі прикрасять кімнату.

Види комп'ютерних столів

Залежно від форми та конструктивних особливостей конструкції розрізняють такі види:

 • Класичні. Прямокутна стільниця підходить для використання як ноутбука, так і комп'ютера. це універсальне рішення.
 • Кутові. Найкраще поєднання лаконічності та функціональності. Додатковий боковий простір є оптимальним для зберігання навчальних матеріалів, документів, канцелярського приладдя, а також будь-яких інших дрібниць, які важливо тримати під рукою.

Універсальний комп'ютерний стіл слід вибрати з урахуванням поточних потреб. Це дозволить створити комфортну робочу або геймерську зону, де кожна деталь задіяна з користю.

Базові вимоги до комп'ютерного столу

Щоб забути про дискомфорт в області хребта, головні болі та втому, потрібно придбати правильні меблі. Основні параметри, яким має відповідати робоче місце:

 • Ергономіка. Висота стільниці та стільця має бути налаштована таким чином, щоб рука лежала на рівні клавіатури під прямим кутом або трохи зігнутою у ліктьовому суглобі. Монітор повинен бути розташований на рівні очей або трохи нижче, щоб не навантажувати шию.
 • Простір та функціональність. Площа стільниці повинна підходити для розміщення не тільки монітора комп'ютера, а й периферійних пристроїв або аксесуарів. Наявність додаткових полиць допоможе звільнити основний простір.
 • Якість. Оптимальні столи для комп'ютера з ЛДСП – зносостійкого матеріалу, що легко очищається від забруднень. Опори можуть бути виконані із пластику або металу, що забезпечить стійкість та стабільність конструкції.

Важливу роль відіграє і дизайн: прості, лаконічні рішення у монохромних відтінках (чорних чи білих) відносяться до категорії універсальних. Такі меблі добре виглядатимуть у будь-якій кімнаті, незалежно від стилю інтер'єру.

Рекомендації щодо вибору комп'ютерного столу

У облаштуванні простору потрібно врахувати найдрібніші деталі – це внесок у власний комфорт та здоров'я спини. Щоб замовити оптимальну конструкцію за всіма параметрами, корисно орієнтуватися на наступні характеристики:

 • Площа приміщення. Зняти точні виміри, а також переконатися відповідно до моделі архітектурних особливостей кімнати. Раціональне придбання – кутові столи для комп'ютера у Харкові, які досить місткі, але при цьому не перевантажують інтер'єр.
 • Розміри стільниці. При використанні ПК потрібно враховувати особливості розміщення монітора: настінне кріплення або настільна підставка. Якщо для роботи або навчання використовується винятково ноутбук, то можна придбати конструкцію щодо невеликого розміру – не потрібний додатковий простір для клавіатури.
 • Додаткові елементи. Стелажі, полиці та ящики повинні бути розташовані таким чином, щоб забезпечити швидкий доступ до приладдя, що зберігається.

У каталозі передбачено систему фільтрів, що дозволить задати бажані розміри, колір або інші характеристики виробу для швидкого підбору.

Де краще поставити комп'ютерний стіл?

Правильне розташування предметів обстановки допоможе покращити працездатність та концентрацію, знизити навантаження на зір, а також опорно-рухову систему. Щоб купити комп'ютерний стіл у Харкові, корисно визначити місце його майбутньої установки:

 • У кутку. Таке положення забезпечує хороший огляд приміщення, але одночасно створює приватну зону для роботи, що знижує негативний вплив факторів, що відволікають.
 • Під вікном. Якщо вид, що відкривається, радує око, то такий формат буде дуже цікавий. Але потрібно подбати про штори чи ролети, щоб сонце не сліпило, а екран не заповнили відблиски.
 • Напроти вікна. Сонячне проміння не сліпить навіть при відкритих віконних стулках, при цьому забезпечене гарне освітлення, що корисне для здоров'я очей.

Якщо кімната виконує відразу кілька функцій, об'єднуючи спальню, робочий кабінет, вітальню, то має сенс встановити ПК стіл у зоні мінімального шуму, приховавши його за шафами або стелажами. Це дозволить усамітнитися, щоб зосередитися на виконанні поточних завдань, а не в приміщенні.

Viskonta: якісні меблі за доступними цінами

Власне виробництво дозволяє створювати дійсно якісні меблі, які розраховані на тривалий період активної експлуатації. Замовити стіл для ноутбука у Харкові зручно в інтернет-магазині: товари будуть оперативно доставлені одержувачу Новою Поштою або кур'єром.