Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Компьютерні столи Дніпро

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

Присутність гаджетів у сучасному житті вже давно перейшла в необхідність, а не дурість. Грамотна організація робочого місця – важлива умова плідної та комфортної роботи. Придбати комп'ютерний стіл у Дніпрі можна як для роботи, так і для навчання, розваг. Стаціонарний комп'ютер має переваги в порівнянні з портативним аналогом, тому для нього варто виділити окремий простір.

Де і для чого встановлюють комп'ютерний стіл?

Призначення меблів визначає вимоги до конфігурації та обладнання. Стаціонарна конструкція має додаткові елементи – системний блок, клавіатура, миша. Базовий набір здебільшого доповнюють периферійні пристрої – принтер, колонки, які також потребують розташування.

Варіант раціонального розміщення всієї апаратури – використання комп'ютерних меблів. Додаткові надбудови та полички допоможуть організувати компактне зберігання необхідних дрібниць та аксесуарів.

Підшукуючи локацію для розміщення меблів, враховуйте падіння сонячних променів та загальний дизайн приміщення. Не рекомендується встановлювати виріб перед вікном – сонячне світло, що б'є в очі, створить додаткове навантаження на зір.

Типи комп'ютерних столів

Вивчаючи комп'ютерні столи для дому, оцініть такі модифікації:

 1. Класичний прямокутний варіант. Універсальна модель, яка може виконувати роль як письмового, так і комп'ютерного столу.
 2. Кутова конструкція – приваблює ергономікою та максимально продуктивним використанням наявного вільного простору. Найбільш популярна в каталозі модель. Замовити можна як лівостороннє, так і правостороннє розміщення – все залежить від побажань замовника.
 3. З бічними та центральними полицями. Наявність великої кількості паперів потребує організації додаткових місць зберігання.
 4. Модульні варіанти з тумбами та ящиками – ефективне використання простору для організації комфортної роботи чи навчання.

Особлива категорія – це дизайнерські столи для комп'ютера. Найчастіше мають стильні металеві опори. Конструкції у лаконічному виконанні, додаткових надбудов, консолей та скриньок немає. 

Характеристики комп'ютерних столів у Дніпрі

Критерії вибору меблів:

 1. Форм-фактор – прямокутна або кутова модель.

Площа стільниці. Довжина плити може коливатися в інтервалі 90 – 140 см, по ширині краще обрати варіант від 60 см і більше. Компактні комп'ютерні столи мають невелику площу стільниці (60*60, 50*60 см). Відсутність вільного простору компенсується кількома ярусами надбудов.

 1. Стандарт висоти стільниці – 75 см.
 2. Висувна підставка для клавіатури – не є обов'язковим атрибутом. Зазор до стільниці становить 8 – 12 см.
 3. Наявність додаткових консолей, поличок, ящиків, відсіку для системного блоку.

Матеріали комп'ютерного столу

Потрібно купити комп'ютерний стіл у Дніпрі? Найбільш затребуваними є ламінований ДПС та МДФ. Окремі елементи конструкції можуть бути виготовлені з металу або скла.

В інтернет-магазині Viskonta представлені корпусні меблі з ЛДСП різних категорій. Переваги матеріалу:

 1. Міцність. Поверхня стійка до вологи та підвищеної температури.
 2. Красива фактура. Ламіноване покриття з імітацією деревного шпону візуально можна порівняти з текстурою масиву.
 3. Велика палітра кольорів.
 4. Легкість у роботі. Деревно-стружкові полотна добре піддаються фігурному різу, формуванню отворів різного діаметра.
 5. Простота у догляді. Матеріал невибагливий в експлуатації. Для підтримки гарного зовнішнього вигляду достатньо регулярного протирання вологим ганчірком або з додаванням побутової хімії.

І найголовніше, на такі комп'ютерні столи ціна зберігається однією з найнижчих.

Вигоди звернення до Viskonta

Комп'ютерні столи на замовлення від компанії Viskonta це:

 • меблі від виробника, тому її вартість нижча за середню ринкову;
 • столи з екологічних матеріалів;
 • великий вибір конфігурацій та варіантів кольору;
 • персональний підхід до обробки кожного замовлення;
 • швидку доставку до Дніпра та інших міст України.