Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Офісні тумби Харків

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки

Для зручної та раціональної організації простору актуальні офісні тумби. Харків – це місто бізнес-центрів та великих компаній, тому ця категорія товарів незмінно актуальна. Компактні, але місткі конструкції легко використовуватиме зберігання документів, канцелярського приладдя, особистих речей чи інших необхідних предметів. А замовити бюджетні вироби можна в онлайн-каталогу меблевої фабрики Viskonta – за чесною ціною та з доставкою по Україні.

Призначення тумбочок для офісу

Площа приміщення часто не дозволяє встановити повноцінну шафу або високий стелаж з безліччю відсіків: через це невелика кімната здаватиметься переповненими меблями, що створює відчуття, що давить. У такій ситуації на допомогу приходять лаконічні офісні тумбочки, висота яких не перевищує 1 метр. Їх можна задіяти в таких цілях:

 • документація – папки, органайзери, паперові матеріали будуть приховані від сторонніх у висувних ящиках, але одночасно до них вдасться забезпечити швидкий доступ;
 • канцелярське приладдя – всі необхідні в роботі канцтовари завжди будуть під рукою;
 • особисті речі – кожному співробітнику може бути виділена окрема скринька або весь внутрішній простір тумби, що дозволить підтримувати чистоту на робочому місці, не заповнюючи предметами офісний стіл.

Правильна організація зони зберігання – це ефективний спосіб підвищити продуктивність співробітників, а також оптимізувати робочий простір, задіявши всі вільні площі з користю.

Популярні види офісних тумбочок та їх призначення

Залежно від архітектурних особливостей приміщення, а також поточних потреб персоналу можна вибрати актуальні види меблів:

 • низька тумба з ящиками – зручна зона зберігання поряд із робочим столом;
 • підставка для персональних документів – модель з висувними ящиками, які можна доповнити системами блокування, що забезпечує безпеку важливих паперів;
 • тумба під принтер – оптимальна для розміщення оргтехніки, у тому числі масивних БФП;
 • невеликі шафки для обідньої зони – для столових приладів, тарілок або продуктів харчування довгого зберігання;
 • подовжені моделі – багатофункціональні та зручні для розміщення по периметру приміщення.

Місткі тумби з безліччю ящиків стануть гарною альтернативою шафам. Такі меблі виграють за рахунок компактних розмірів та швидкого доступу до потрібного приладдя.

Як вибрати універсальну офісну тумбу?

В організації простору відіграє роль кожна деталь, тому вибір меблів має бути раціональним та обґрунтованим. Прийняти рішення про покупку допоможе аналіз наступних критеріїв:

 • Поточні потреби. Потрібно визначити орієнтовні обсяги документів, канцелярії та інших матеріалів, які зберігатимуться в ящиках – це допоможе розрахувати оптимальний розмір.
 • Оцінка пропорцій. Можна замовити низьку, але подовжену модель, або навпаки, вузьку і високу. важливо, щоб конструкція не заважала вільному пересування кімнатою і не захаращувала простір.
 • Матеріал та якість. Раціональне співвідношення ціни та якості – ЛДСП. Це практична, міцна основа, яка доступна у різних відтінках.
 • Кількість та тип ящиків. Наповнення може бути як стандартним, так і вдосконаленим на підставі вимог замовника. Це дозволить продумати оптимальну кількість відсіків та секцій.
 • Зручність. Якісна фурнітура у поєднанні з добре продуманою ергономікою дозволяють створити багатофункціональні рішення, які дійсно комфортні в експлуатації.

Щоб купити офісну тумбу в Харкові, потрібно враховувати її дизайн – він має відповідати оформленню офісу. Оптимальні нейтральні кольори: білі, чорні або натуральні тони.

Від чого залежить вартість?

Підсумкова ціна буде розрахована на основі базових параметрів майбутньої конструкції:

 • розмір;
 • матеріал;
 • наповнення;
 • дизайн;
 • додаткові функції (замки, підсвічування).

Щоб заощадити та купити якісні меблі, вигідно замовляти товари безпосередньо у виробника, без додаткових націнок та переплат.

Покупка тумбочки для офісу у Viskonta

Наша фабрика розробляє оригінальні варіанти оформлення, виробляє різні види меблів та подбає про те, щоб оперативно доставити до будь-якого міста України офісні тумби: Харків, Київ, Львів, Одесу, Хмельницький та інші. У Дніпрі передбачена можливість самовивезення у зручний час відповідно до графіка роботи складу. Сплатити покупки можна післяплатою, готівкою або безготівковим переказом. А для оптових замовлень доступні спецпропозиції із гарними знижками.