Фільтрація товарів
Фильтры
Переглянути відфільтровані товари

Двоярусне ліжко

Фильтр
Сортування:
По умолчанию
От дешевых к дорогим
От дорогих к дешевым
По популярности
Новинки
Скидки
Двоярусне
Сбросить все
За даним запитом не знайдено товарів.

Підбираємо двоярусне ліжко

Якщо необхідно заощадити простір у кімнаті та встановити комфортне спальне місце, тоді варто звернути увагу на двоярусне ліжко. Такий виріб може мати різний вигляд, тому перед тим, як купити двоярусне ліжко, варто визначити, в якому інтер'єрі буде встановлюватися такий предмет меблів.

Затребуваність двоярусного ліжка

Для того щоб підібрати відповідну конструкцію, необхідно визначитися для кого придбавається виріб. Від цього залежатиме зовнішній вигляд двоповерхового ліжка. Наприклад, якщо пристрій необхідно встановити в дитячій, тоді варто звертати увагу на меблеві конструкції нестандартних видів. Для дітей вироби трансформери варто підбирати в тих випадках, коли в кімнаті дуже мало місця, тому що такі конструкції легко роз'єднати, а також складати, що допомагає заощаджувати простір. Для малюків можна вибрати дитячі двоярусні ліжка у вигляді: будиночка, машинки, замку, з гіркою.

Для дорослих та підлітків підходящим варіантом буде ліжко двоярусне дует. Конструкції виконуються в тих чи інших відтінках, що допомагає підібрати виріб під той чи інший інтер'єр.

Встановлювати такий предмет меблів варто у маленьких кімнатах, готелях. Або як додаткові спальні місця в кімнаті, такий варіант допоможе розмістити гостей чи родичів.

Види двоярусних конструкцій

Наскільки гармонійно виглядатимуть двоярусні ліжка, а також скільки виробу прослужать, залежить від матеріалу виготовлення. Конструкції діятимуться на такі види:

  • металеві. Метал вважається міцним матеріалом, тому такі вироби витримують навантаження, не бояться механічних пошкоджень. Вибирати металеві пристрої потрібно для дорослих;
  • дерев'яні. Конструкції підходять як для малюків, так і для дорослих. Вироби не зазнають корозії, а також пропускають повітря. Пристосування здатні доповнити як класичний, так і нестандартний інтер'єр;
  • вироби з ЛДСП. Спальне місце, виготовлене з ЛДСП, допомагає встановити в кімнаті ліжко самого нестандартного вигляду. Такі конструкції варто купувати для малюків.

Характеристики, на які варто звернути увагу при виборі

Безпека конструкції головне при виборі такого виду ліжка в спальню. Виріб повинен бути виготовлений так, щоб у процесі експлуатації виключалася травматизація дорослої дитини. Перш ніж купувати виріб, варто звернути увагу на такі характеристики як:

  • матрац. Пряме призначення ліжка - це сон і відновлення сил. Тому важливо вибирати матраци з ортопедичним ефектом. Аксесуар не повинен бути невисоким, щоб між стелею та поверхами залишалося місце;
  • якість виготовлення. Двоповерхові ліжка мають бути з надійним каркасом. На виробі не повинно бути гострих кутів та деталей, про які можна отримати травму;
  • сходи. Цей елемент допомагає потрапити на другий ярус пристосування. Потрібно звернути увагу на те, щоб сходи не ковзали. Повинні бути зручні поручні. Рекомендується щоб сходи були не рівними, а злегка під кутом. Таким чином, дитині легше спускатися та підніматися;
  • висота бортиків. Елементи створені для забезпечення безпеки сплячої людини. Висота має бути не менше 30 см;
  • додаткові комплектуючі. Приємним доповненням до 2-х ярусного ліжка буде наявність ящиків для іграшок та речей. Таким чином, дитині або дорослому буде набагато легше створювати порядок у власній кімнаті.

Замовляємо двоярусне ліжко

Український виробник меблів Viskonta займається створенням меблевих конструкцій за оптимальними цінами. Наявність власного виробництва допомагає контролювати якість продукції, що випускається. Купити двоповерхове ліжко можна скориставшись віртуальним інтернет-каталогом. Біля кожного виробу вказані характеристики, які допомагають підібрати варіант, що сподобався. Компанія також займається виготовленням меблів на замовлення. Для цього дизайнерка створює макет конструкції з урахуванням бажань клієнта. У порівнянні з іншими компаніями Viskonta гарантує отримання меблів на замовлення протягом 7 днів.