Фільтрація товарів
Фільтри
Переглянути відфільтровані товари

Кутові шафи Дніпро

Фільтр
Сортування:
За замовчуванням
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
За популярністю
Новинки
Знижки

Оптимізація вільного простору у квартирі стимулює при виборі меблів до пошуку нових конструктивних рішень. Ефективною альтернативою громіздким тумбам і платним шафам є кутова модель купе. Кутова шафа купе у Дніпрі – це сучасні та функціональні меблі з масою сильних сторін. Вона однаково вдало виглядатиме як у передпокої, так і вітальні, у спальні та дитячій кімнаті.

Види кутових конструкцій

За формою розрізняють:

Трапеція

Особливо стоять меблі. Бічні стінки можуть бути глухими, за рахунок чого її можна доповнити з обох боків іншими елементами або радіусними полицями.

Г-подібні

Велика кутова шафа купе більш практичний у порівнянні з попередником варіант, так як при цьому компактніший і місткий. Модель складається із двох прямих шаф купе різної довжини, які сходяться під прямим кутом. Двері, як і бічні сторони, можуть мати дзеркальні поверхні. Кожна частина має свою систему розсувних дверей, які заїжджають один за одного.

Трикутний

Не має бокових стінок. Двері можуть бути прямими або гнутими. Така модель підійде для встановлення у коридорі, де мінімум вільного простору.

Радіусний

Форма може бути будь-яка, головна особливість – гнуті фасади. Якщо хочете купити шафу кутову в Дніпрі з випуклими або увігнутими дверима, будьте готові до додаткових витрат. Ціна на такі меблі вища, але і результат її повністю виправдовує.

Переваги кутової шафи купе в Дніпрі

Особливості конструкції:

  1. Гармонійне продовження концепції дизайну інтер'єру. Можна замовити кутову шафу купе будь-якої конфігурації та варіанти оформлення фасадів.
  2. Її можна встановити там, де не вдасться розмістити стандартні корпусні меблі.
  3. Компактність у поєднанні з місткістю. Продумана система зберігання – полиць, штанг, ліфтів – дозволяє задіяти з користю весь виділений простір.
  4. Конструкція не має строгих рамок – Форма, наповнення, габаритні розміри повністю визначає замовник.
  5. Безшумні механізми. Відкриття дверцят забезпечує алюмінієва розсувна система. Механізм має плавний хід, не скрипить, не створює шуму. Це один із ключових факторів при підборі меблів у дитячу. Вона заощаджує місце, зберігає необхідні речі (одяг, іграшки, книги) і при цьому безшумна під час експлуатації.

Оптимальне місце встановлення таких меблів – залучення маловикористовуваного простору. Це кути, в які складно щось встановити. При цьому вдається максимально зберегти вільний простір кімнати.

Компанія Viskonta – вигоди купівлі меблів у виробника

Шукаєте шафу кутову в Дніпрі недорого та з гарантією від виробника? Меблева компанія Viskonta – найкраще рішення, тому що ми:

  • пропонуємо великий вибір готових конструктивних та дизайнерських рішень;
  • виготовимо меблі будь-якої складності та наповнення за розмірами клієнта;
  • оперативне виробництво та кращі ціни;
  • доставка у Дніпро та по Україні.